KONST / Litografier / Färglitografi 8906015
nr 890 6015
Roland K Nilsson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi , Roland K Nilsson (f. 1942), signerad 8/275, 54x40
Roland K Nilsson, född 1942 i Malmö, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
300 kr
måndag 28 april 2014
kl 19:11:12
Roland K Nilsson
Läs mer om Roland K Nilsson